Taxonomy menu block (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: The block has been created.
nn: Blokken er oppretta.
