Taxonomy menu block (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Depth
oc: Prigondor

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: The block has been created.
oc: Lo blòt es estat creat.

en: Node options
oc: Opcions des nosèls

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
oc: Sètz segur que volètz suprimir lo blòt "%name" ?

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion
