Taxonomy menu block (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது
