Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Depth
az: Dərinlik

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq
