Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Depth
fa: عمق

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: The block has been created.
fa: بلوک ایجاد شد.

en: Add taxonomy menu block
fa: افزودن بلوک منوی طبقه‌بندی
