Taxonomy menu block (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Depth
he: עומק

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.
