Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: The block has been created.
ka: ბლოკი შექმნილია.
