Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Home
no: Hjem

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: Depth
no: Dybde

en: Unlimited
no: Ubegrenset

en: The block has been created.
no: Blokka ble opprettet.

en: Administrative title
no: Administrativ tittel
