Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Home
it: pagina iniziala

en: Delete
it: rumir

en: Cancel
it: smetter

en: Depth
it: fund

en: Administrative title
it: vaglia
