Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Depth
sv: Djup

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Extras
sv: Extrafunktioner

en: The block has been created.
sv: Blocket har skapats.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
sv: Är du säker på att du vill radera blocket "%name"?

en: Administrative title
sv: Administrativ titel
