Taxonomy menu form (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: There was an error saving the menu link.
hr: Došlo je do pogreške prilikom spremanja izborničke poveznice.

en: Not in menu
hr: Nije u izborniku

en: Provide a menu link
hr: Omogući kao izborničku poveznicu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
hr: Izborničke poveznice s manjom težinom će biti prikazane prije poveznica s većom težinom.

en: Available menus
hr: Dostupni izbornici

en: The menus available to place links in for this content type.
hr: Izbornici u koje se stavke ovog sadržaja mogu umetnuti kao poveznice.

en: Default parent item
hr: Zadana nadređena stavka

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
hr: Odaberite izbornik koji će biti zadana nadređena stavka za novu poveznicu u obrascu uređivanja sadržaja.

en: Shown when hovering over the menu link.
hr: Prikazano kada je pokazivač miša iznad izborničke poveznice.
