Taxonomy menu form (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: Parent item
is: Foreldri

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Menu link title
is: Titill valmyndatengils

en: There was an error saving the menu link.
is: Villa kom fram við vistun valmyndarhlutans.

en: Not in menu
is: Ekki í valmynd
