Taxonomy menu form (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: There was an error saving the menu link.
kk: Мәзір сілтемесін сақтау кезіндегі қате.

en: Not in menu
kk: Мәзірде емес
