Taxonomy menu form (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: There was an error saving the menu link.
lt: Įvyko klaida išsaugant meniu nuorodą.

en: Not in menu
lt: Ne meniu

en: Provide a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lt: Meniu elementai su mažesniu svoriu bus rodomi prieš tuos elementus kurie yra didesnio svorio.

en: Available menus
lt: Galimi meniu

en: The menus available to place links in for this content type.
lt: Meniu kuriuose bus galima patalpinti šio turinio tipo nuorodas.

en: Default parent item
lt: Numatytasis tėvinis elementas

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
lt: Pasirinkite meniu elementą kuris turinio kūrimo formoje bus numatytasis naujos meniu nuorodos tėvukas.

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.
