Taxonomy menu form (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: There was an error saving the menu link.
lv: Kļūda saglabājot izvēlnes saiti.

en: Not in menu
lv: Nav izvēlnē

en: Provide a menu link
lv: Nodrošināt izvēlnes elementu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lv: Izvēlnes elementi ar mazāku svaru tiks rādīti pirms elementiem ar lielāku svaru.

en: Available menus
lv: Pieejamās izvēlnes

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
lv: Izvēlieties noklusēto izvēlnes elementu, zem kura lietoājam tiks piedāvāts izvietot viņa satura autorēšanas formā izveidoto izvēlnes elementu.

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.
