Taxonomy menu form (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: There was an error saving the menu link.
bg: Възникна грешка при записа на меню обекта.

en: Not in menu
bg: Не е включен в менюто

en: Provide a menu link
bg: Създай линк в менюто

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
bg: Линковете от менюто с по-малко тегло се показват преди тези с по-голямо тегло.

en: Shown when hovering over the menu link.
bg: Показва се при посочване на линк от менюто с мишката.
