Taxonomy menu form (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Menu link title
bs: Naslov linka menija

en: There was an error saving the menu link.
bs: Došlo je do greške pri čuvanju meni linka.
