Taxonomy menu form (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: Parent item
ca: Element pare

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: There was an error saving the menu link.
ca: Hi ha hagut un error desant l'enllaç de menú.

en: Not in menu
ca: No està al menú

en: Provide a menu link
ca: Proporciona un enllaç de menú

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ca: Els enllaços de menú amb un pes inferior es mostren abans que els enllaços amb un pes superior.

en: Available menus
ca: Menús disponibles

en: The menus available to place links in for this content type.
ca: Els menús disponibles per a afegir-hi enllaços per aquest tipus de contingut.

en: Default parent item
ca: Element pare predeterminat

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
ca: Escolliu l'element de menú que serà el pare predeterminat per a un enllaç nou en el formulari de creació de continguts.

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.
