Taxonomy menu form (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Parent item
cy: Eitem rhiant

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Menu link title
cy: Pennawd dolen dewislen

en: There was an error saving the menu link.
cy: Roedd gwall wrth gadw'r dolen i'r dewislen.
