Taxonomy menu form (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent item
eo: Patra ero

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo

en: There was an error saving the menu link.
eo: Eraro konservante la menuligilon.
