Taxonomy menu form (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent item
sq: Zëri prind

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: Menu link title
sq: Titulli i lidhjes në menu

en: There was an error saving the menu link.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së lidhjes së menusë.
