Taxonomy menu form (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: Parent item
et: Vanemelement

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Menu link title
et: Menüüviite pealkiri

en: There was an error saving the menu link.
et: Menüü viite salvestamisel tekkis viga.

en: Not in menu
et: Pole menüüs

en: Provide a menu link
et: Menüülink

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
et: Väiksema kaaluga menüülinke näidatakse suurema kaaluga linkidest eespool.

en: Available menus
et: Kasutuselolevad menüüd

en: The menus available to place links in for this content type.
et: Menüüd linkide paigutamiseks selle sisutüübi jaoks.

en: Default parent item
et: Vaikimisi vanemelement

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.
