Taxonomy menu form (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: Menu link title
ro: Titlul legăturii de meniu

en: There was an error saving the menu link.
ro: A survenit o eroare la salvarea legăturii meniu.

en: Not in menu
ro: Nu este în meniu

en: Provide a menu link
ro: Furnizează legătura în meniu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ro: Legăturile din meniu cu greutate mai mică sunt afișate înaintea legăturilor cu greutate mai mare.

en: Available menus
ro: Meniuri disponibile

en: The menus available to place links in for this content type.
ro: Meniurile disponibile pentru a plasa legăturile pentru acest tip de conținut.

en: Default parent item
ro: Element părinte implicit

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
ro: Alegeți elementul de meniu pentru a fi părintele implicit al unei legături noi în formularul de editare conținut.

en: Shown when hovering over the menu link.
ro: Afișat la trecerea peste legătura din meniu
