Taxonomy Menu Trails (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Taxonomy Menu
ru: Меню таксономии

en: First term
ru: Первый термин

en: Last term
ru: Последний термин

en: Get term's path from Taxonomy Menu modules
ru: Получать путь термина из модулей Taxonomy Menu
