Taxonomy Menu Trails (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Taxonomy Menu
uk: Меню таксономії

en: First term
uk: Перший термін

en: Last term
uk: Останній термін

en: Get term's path from Taxonomy Menu modules
uk: Отримувати шлях терміна з модулів Taxonomy Menu
