Taxonomy Menu Trails (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: OK
fa: موافقت

en: Taxonomy Menu
fa: منوی طبقه‌بندی

en: First term
fa: اولین واژه
