Taxonomy Menu Trails (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Default
nl: Standaard

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: OK
nl: Ok

en: Taxonomy Menu
nl: Taxonomie-menu

en: First term
nl: Eerste term
