Taxonomy Menu Trails (7.x-2.5) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Default
ru: По умолчанию

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Taxonomy menu
ru: Меню таксономии

en: First term
ru: Первый термин

en: Term path
ru: Путь термина

en: Last term
ru: Последний термин
