Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Weight
bn: ভর

en: About
bn: সম্পর্কে
