Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Are you sure you want to delete the term %title?
de: Möchten Sie den Begriff %title wirklich löschen?

en: taxonomy
de: Taxonomie

en: About
de: Über

en: Weight for added term
de: Gewichtung für hinzugefügten Begriff
