Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Weight
es: Peso

en: Are you sure you want to delete the term %title?
es: ¿Está seguro de que quiere eliminar el término %title?

en: taxonomy
es: taxonomía

en: About
es: Acerca de

en: Weight for added term
es: Peso del término agregado
