Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Weight
fil: Timbang

en: taxonomy
fil: taksonomiya
