Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Weight
is: Vekt

en: Are you sure you want to delete the term %title?
is: Er tað heilt vist at tú vilt strika orðið %title?

en: taxonomy
is: taksonomi

en: About
is: Um
