Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Weight
hu: Súly

en: Are you sure you want to delete the term %title?
hu: „%title” kifejezés biztosan törölhető?

en: taxonomy
hu: taxonómia

en: About
hu: Leírás

en: Weight for added term
hu: Hozzáadott kifejezés súlya
