Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Weight
ku: سەنگ

en: Are you sure you want to delete the term %title?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی واژەی %title؟

en: taxonomy
ku: پۆلێن

en: About
ku: دەربارە

en: Weight for added term
ku: سەنگ بۆ واژەی زیادکراو
