Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Weight
lv: Svars

en: Are you sure you want to delete the term %title?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst terminu %title.

en: taxonomy
lv: taksonomija

en: About
lv: Par

en: Weight for added term
lv: Pievienotā termina svars
