Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: About
ne: बारेमा
