Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Weight
ro: Greutate

en: Are you sure you want to delete the term %title?
ro: Sigur doriţi să ştergeţi termenul %title?

en: taxonomy
ro: taxonomie

en: About
ro: Despre

en: Weight for added term
ro: Greutatea termenului adăugat
