Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Weight
ru: Вес

en: Are you sure you want to delete the term %title?
ru: Вы действительно хотите удалить термин %title?

en: taxonomy
ru: таксономия

en: About
ru: Информация

en: Weight for added term
ru: Вес добавленного термина
