Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Weight
sv: Vikt

en: Are you sure you want to delete the term %title?
sv: Är du säker på att du vill radera termen %title?

en: taxonomy
sv: taxonomi

en: About
sv: Om

en: Weight for added term
sv: Vikt för tillagd term
