Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Are you sure you want to delete the term %title?
tr: %title terimini silmek istediğinizden emin misiniz?

en: taxonomy
tr: sınıflandırma

en: About
tr: Hakkında

en: Weight for added term
tr: Eklenen terimin ağırlığı
