Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Weight
cs: Váha

en: Are you sure you want to delete the term %title?
cs: Opravdu chcete odstranit termín %title?

en: taxonomy
cs: taxonomie

en: About
cs: Popis

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Weight for added term
cs: Váha pro přidaný termín
