Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Weight
da: Vægt

en: Are you sure you want to delete the term %title?
da: Ønsker du at slette ordet %title?

en: taxonomy
da: taksonomi

en: About
da: Om

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args

en: Weight for added term
da: Vægt af tilføjet term
