Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Weight
fr: Poids

en: Are you sure you want to delete the term %title?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer le terme '%title' ?

en: taxonomy
fr: taxonomie

en: About
fr: À propos

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: Weight for added term
fr: Poids du terme ajouté
