Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Weight
it: Peso

en: Are you sure you want to delete the term %title?
it: Sei sicuro di voler eliminare il termine %title?

en: taxonomy
it: tassonomia

en: About
it: Informazioni

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di @operation con argomenti: @args

en: Weight for added term
it: Peso per il termine aggiunto
