Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: taxonomy
mr: टेक्सोनॊमी
