Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Weight
ta: எடை

en: Are you sure you want to delete the term %title?
ta: சொல் %title-ஐ அழிப்பதில் உறுதியாக இருக்கிறீர்களா?

en: taxonomy
ta: இனங்கள்

en: About
ta: பற்றி
