Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Weight
uk: Вага

en: Are you sure you want to delete the term %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити термін %title?

en: taxonomy
uk: таксономія

en: About
uk: Про модуль

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Weight for added term
uk: Вага для доданого терміна
