Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Weight
ca: Pes

en: Are you sure you want to delete the term %title?
ca: Esteu segur de voler eliminar el terme %title?

en: taxonomy
ca: taxonomia

en: About
ca: Detalls

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Weight for added term
ca: Pes pel terme afegit
