Taxonomy Multi-delete Terms (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Are you sure you want to delete the term %title?
et: Olete kindel, et soovite kustutada termini %title?

en: taxonomy
et: taksonoomia

en: About
et: Programmist

en: Weight for added term
et: Lisatud märksõna kaal
